
Одноразова небезпечна бритва Gillette Premium Platinum Blades + помазок борсук + мило для гоління Wilkinson Sword
- Готово до відправки
- Код: 02893NR002502735
917 ₴
+380 (66) 000-27-77
- +380 (98) 678-78-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійність, стиль і чисте гоління без подразнення!
- Gillette Platinum Premium — одноразова небезпечна бритва з лезом Platinum — це класичний вибір для поціновувачів ідеально гладкого гоління. Бритва має гостре платинове лезо, яке забезпечує чистий зріз, зменшує подразнення і підходить навіть для чутливої шкіри. Завдяки зручній формі ручки бритва легко керується та комфортно лежить у руці.
- Помазок для гоління з борсучим ворсом — це відмінний варіант, якщо ви бажаєте заощадити час на шопінг і отримати висококласний товар за демократичною ціною. Має ворс, виконаний з ворсу борсука. Він дуже м'який і приємний для шкіри того хто голиться. Володіє гиполаллергенными властивостями.
- Мило для гоління Wilkinson Sword для чутливої шкіри 125 г — спеціально розроблено для чутливої шкіри. Кремова формула забезпечує густу піну, яка робить шкіру гладенькою та ідеально підготовленою до класичного гоління. У поєднанні з пензлем для гоління піна рівномірно наноситься, дозволяючи лезу легко ковзати по шкірі та мінімізувати подразнення. Дерматологічно протестоване, це мило особливо підходить для чутливої шкіри, забезпечуючи ніжне та гладке гоління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gillette |
| Тип бритвеної приналежності | Небезпечна бритва |
| Наявність змащувальної смужки | Ні |
| Наявність мікрогребінця | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність микрорасчески | Ні |
- Ціна: 917 ₴


