Товар прийшов не той,що я замовив. Не рекомендую тут купляти товар.
Юля С.
Очень плохо
Замовив спрей захист від засмаги,прийшов на пошту забирати,а там запасні картриджі для бритви,добре що переглянув перед тим як забирати,шкода бо ще й використав промокод нової пошти з знижкою на доставку.Мутна якась контора.Не рекомендую
Товар прийшов не той,що я замовив. Не рекомендую тут купляти товар.
Замовив спрей захист від засмаги,прийшов на пошту забирати,а там запасні картриджі для бритви,добре що переглянув перед тим як забирати,шкода бо ще й використав промокод нової пошти з знижкою на доставку.Мутна якась контора.Не рекомендую